Time & Weather in Riga

20:40 / 16°C

Partneri

Latvijas Nacionālās operas (LNO) ēka ir mājvieta Latvijas Nacionālajai operai un Latvijas Nacionālajam baletam. Sezona ilgst no septembra līdz jūnijam, un tās laikā LNO izrāda apmēram 200 izrāžu, ik gadus piedāvājot vidēji piecus operu un baletu jauniestudējumus, kā arī vairākus simfoniskos un kamermūzikas koncertus. LNO tur godā klasisko un romantisko operu un baletu tradicionālās vērtības, taču cenšas meklēt arī laikmetīgas izteiksmes formas. Uz LNO skatuves regulāri tiek izrādīti veiksmīgi klasisko operu iestudējumi, moderni operas un baleta meistardarbi, bērnu operas un latviešu oriģināldarbi.

LIVE RĪGA zīmols nodarbojas ar tūrisma veicināšanu un Rīgas tūrisma iespēju popularizēšanu ārvalstīs.

Bad Boys Toys uzņēmums sniedz augstākās klases transporta pakalpojumus ar luksus klases BMW, MB un Maybach automašīnām.

Tūrisma privilēģiju karte!
Kartes īpašniekam tiek piedāvāta virkne privilēģiju un atlaižu ekskursiju pakalpojumiem un muzeju apmeklējumiem, viesnīcām, kafejnīcām un restorāniem, ārstniecības iestādēm, automobiļu īrei, atlaide visdažādākajos veikalos, skaistumkopšanas un SPA salonos, sporta klubos, izklaides centros u.c CityGuideCARD dod iespēju apmeklēt nozīmīgākos muzejus Rīgā, Jūrmalā, Ventspilī, Rēzeknē, Daugavpilī, Liepājā un citviet bezmaksas vai ar ievērojamu atlaidi.

eDream Hotels palīdz veiksmīgi pārdot viesnīcas produktus un pakalpojumus internetā. eDream Hotels piedāvā sekojošus pakalpojumus: viesnīcu mājas lapas izveidi, eDream Hotels daudzfunkcionālo rezervēšanas sistēmu, tiešsaistes mārketingu un SEO (Search Engine Optimization), tirgus analīzi, produktu virzību un cenu politikas izveidi, ieņēmumu menedžmenta konsultācijas, kā arī ikmēneša atskaites un ziņojumus. Mūsu augstāka līmeņa viesmīlības industrijas speciālisti ir Jūsu rīcībā!

BABOR ir viens no līderiem ādas profesionālas kopšanas nozarē.
Augsti kvalificēti BABOR zinātnieki un eksperti pēta dabas dārgākos noslēpumus, strādā pie to iekļaušanas augstākās klases ādas kopšanas līdzekļos, lai sniegtu maksimālu efektu.
Opera Hotel & SPA ir sadarbojies ar ekskluzīvo vācu BABOR kosmētiku kopš savas atvēršanas. BABOR kosmētika ir iekļauta gan procedūrās, gan izstādīta pārdošanai, lai ikviens klients arī mājas apstākļos varētu baudīt SPA pieredzi.

Žurnāls īpašiem lasītājiem
Tikai tiem, kas apzinās savu vērtību un dažādos laikos prot atšķirt īstas vērtības.
Pastaigas lasītāji ir aktīvi, mūsdienīgi un gaumīgi cilvēki. Viņiem raksturīga pilsētas steiga un spēja novērtēt kvalitatīvu atpūtu, kuru viņi var baudīt arī mūsus SPA, saņemot speciālu atlaidi.

American Express ir pasaules mēroga pakalpojumu uzņēmums, kas saviem klientiem nodrošina piekļuvi produktiem, vietām un pieredzei, kas bagātina dzīvi un veicina biznesa attīstību.

American Express kartes īpašnieki var baudīt SPA ar 10% atlaidi procedūrām un ar ļoti izdevīgu cenu SPA piršu un ūdens atpūtas zonā.

PINS ir starptautiska lojalitātes programma, kurā spēkus apvienojuši vairāk nekā 700 vietējo un pasaules mēroga uzņēmumu.

Ja esi PINS programmas dalībnieks, vari pelnīt PINS, ik reizi apmeklējot Opera Hotel & SPA. Uzzini vairāk: http://www.pinsforme.com/lv/collect-pins/partner/525

Latvijas Nacilnala Opera

 

Live Riga

 

Bad Boys Toys VIP transfer

 

City Guide Card

 

eDream Hotels

 

Babor Spa

American Express card

 

Pins_logo_white_on_black-SMALL