Relaxation area SPA

SPA etiķete

 

SPA ir vieta ķermeņa un prāta mieram un relaksācijai. Lai nodrošinātu relaksējošu un mierpilnu atpūtu,   lūdzam SPA centra apmeklētājus uzvesties klusi. Izmantojiet savu laikupilnvērtīgai atpūtai. Lūdzu, izslēdziet savus mobilos tālruņus un izvairieties no alkohola lietošanas un smēķēšanas pirms un   pēc SPA procedūras. Smēķēšana SPA centrā ir aizliegta.

Sagatavojiet sevi

Dzērieni: Ja esat rezervējis kādu no ķermeņa kopšanas procedūrām vai apmeklējat saunu, lūdzu, dzeriet daudz ūdens vai dabīgās augļu sulas. Sabalansēta ūdens uzņemšana ļaus ķermenim pilnvērtīgi izbaudīt procedūras detoksikācijas efektu.

Ēdiens: Nesāciet procedūru, ja esat izsalcis vai tikko paēdis. Izvairieties no smagas maltītes vismaz 1 stundu pirms procedūras. Pēc SPA apmeklējuma mēs būsim priecīgi Jums piedāvāt dažādus veselīgus dzērienus un vieglu maltīti.

Apģērbs: Jūtieties ērti! Tā kā procedūras laikā tiek izmantotas eļļas un krēmi, mēs īpaši iesakām ģērbties viegli tīrāmā audumā vai apmeklēt dušu pēc ķermeņa procedūrām. Halāti, čībiņas un dvieļi ir pieejami SPA centrā, taču, ja esat viesnīcas viesis,   esat laipni lūgts   ierasties halātā, kas atrodas Jūsu numuriņā. Šajā gadījumā, lūdzu, izmantojiet viesnīcas liftu, kas ved tieši uz SPA centru. Atrodoties SPA zonā, esat laipni aicināti nēsāt peldkostīmu un peldbikses.

Kosmētika un smaržas: Mēs iesakām doties uz procedūru bez kosmētikas. Vīrieši tiek laipni lūgti noskūties pirms sejas procedūras un darīt to vismaz stundu pirms pieraksta, lai izvairītos no ādas kairinājuma. Tā kā  SPA centrs paredzēts  pilnvērtīgai relaksācijai, dodoties uz procedūru, labāk nelietot smaržas..

Veselības stāvoklis: Ja Jums ir   veselības problēmas, lūdzu, informējiet par to SPA personālu brīdī, kad veicat procedūras rezervāciju. Iespējams, ka dažas procedūras nav Jums ieteicamas. Tāpat  ja nēsājat kontaktlēcas, lūdzu, informējiet par to SPA speciālistu pirms sejas procedūras..

Veselības kartes. Pirms procedūras veselības karšu aizpildīšana ir obligāta. Tādā veidā Jūs pasargāsiet sevi no riska, kas varētu rasties, izmantojot Jums nepiemērotus kosmētiskos līdzekļus vai procedūru tehnikas.

SPA pirts un ūdens atpūtas zona

Vienmēr ieejiet dušā, pirms apmeklējat pirtis, peldbaseinu vai citas koplietošanas zonas.  

Pirms procedūras

Mēs lūdzam Jūs vienmēr atvēlēt pietiekamu laiku Jūsu SPA apmeklējumam un ierasties vismaz 30 minūtes pirms procedūras sākuma. Iesakām pirms tam apmeklēt saunu un relaksācijas baseinu, lai sagatavotu ķermeni un prātu procedūrai.

Ja Jūs vēlaties, lai procedūra tiktu izpildīta spēcīgāk, informējiet par to Jūsu SPA speciālistu. Tāpat esat laipni acināti  brīvi uzdot jautājumus.

Pēc procedūras

Nesteidzieties... Mēs būsim priecīgi pasniegt Jums glāzi atspirdzinoša ūdens vai zaļo tēju.  Jūs brīvi varat izbaudīt mieru un klusumu mūsu SPA atpūtas telpā, kur pasniedzam arī vieglas uzkodas un dzērienus.

Kosmētiskie produkti mājas lietošanai: Lai paildzinātu SPA procedūrās  gūto rezultātu,  mūsu SPA piedāvā plašu  kosmētisko produktu klāstu, kas palīdzēs Jums izbaudīt profesionālu sejas un ķermeņa kopšanu arī mājās. SPA personāls būs priecīgs dot   padomu, kā iegadāties Jums piemērotākos produktus!

Pakalpojumu atcelšana

Lūdzam informēt 12 stundas iepriekš, ja vēlaties atcelt procedūras rezervāciju.

Dāvanu kartes

Dāvanu kartes ir ideāla dāvana kādam Jums īpašam cilvēkam. Iespējams iegādāties dāvanu karti uz jebkuru SPA procedūru vai produktu. Par dāvanu kartēm naudu neatgriežam,   tās ir jāuzrāda pirms procedūras vai pirkuma veikšanas.

Uzmanību: Jums vajadzētu izvairīties no tiešiem saules stariem uzreiz pēc procedūras. Ja esat rezervējis ķermeņa pīlingu vai masāžu ar eļļām, Jums vajadzētu nogaidīt vismaz 12 stundas pirms nākamās sauļošanās reizes. Ja esat veikuši vaksāciju, iesakām apmeklēt procedūru tikai nākamajā dienā.

 

Rezervēt procedūru