Rasul

Rasul mālu terapija

 

Par Rasul procedūru

Rasul mālu terapija ir tradicionāls Arābu pirts rituāls, kas dziļi attīra poras un mitrina ādu. Tvaika aromāts uzlabo elpošanu un rada mierpilnu sajūtu. Procedūras pamatā ir mālu uzklāšana ķermenim un to aktīva iedarbība kombinācijā ar siltumu un tvaiku. Parasti Rasul telpa ir iekārtota diviem cilvēkiem, kas dod iespēju patīkami pavadīt laiku divatā un jau procedūras laikā dalīties ar iespaidiem..

Sagatavošanās pirms procedūras

Pirms procedūras mēs iesakām sasildīt ķermeni, aptuveni 10 - 15 min. vidējas temperatūras tvaika pirtī vai saunā.

Mālu terapija

Kad esat gatavi procedūrai, dodaties uz Rasul kabīni un sāciet izbaudīt terapiju, ar apļveida kustībām iemasējot sagatavotos mālus ādā. Temperatūrai Rasul kabīnē ir jābūt siltai, bet ne karstai - līdz 42°С.

Intensīva pašmasāža ar māliem palīdzēs atbrīvoties no atmirušām ādas šūnām, izvadīs toksīnus, paātrinās asinsriti un mīkstinās ādu.

Duša

Procedūra ilgst 20 minūtes, tās nobeigums būs duša, kas automātiski nolīs pār Jums kā silts tropu lietus. Jūs varat izmantot arī papildu dušu, lai kārtīgi noskalotu atlikušos mālus.

Pēc procedūras

Pēc procedūras iesakām atpūsties apmēram 15 minūtes vai turpināt relaksāciju ar nomierinošu ķermeņa masāžu. Labākais veids, kā to izdarīt, ir atpšuties uz apsildāma dīvāna ar ūdens glāzi vai tējas tasi rokā. 

Rezultāts

Sasilšana Rasul termo mālos, apvienojumā ar tvaiku, dziļi attīra poras un mitrina ādu, kā arī veicina organisma attīrīšanos. Aromāts uzlabos elpošanu un radīs mierpilnu sajūtu visā ķermenī.

Pēc procedūras piedāvājam izbaudīt kādu no īpašajiem ēdieniem vai Spa tonikiem no mūsu ilgmūžības ēdienkartes.

 

Rasul mālu terapijas cena

  • Rituāla cena 1 personai 40 min  26 EUR
  • Rituāla cena ar muguras masāžu 1 personai 70 min 51 EUR
  • Rituāla cena ar pilna ķermeņa masāžu 1 personai 100 min 76 EUR
  • Rituāla cena 2 personām 40 min  52 EUR
  • Rituāla cena ar muguras masāžu 2 personām 70 min 86 EUR
  • Rituāla cena ar  pilna ķermeņa masāžu 2 personām 100 min 146 EUR

 

Rezervēt procedūru