Riga

Kultūra un ekskursijas

 

Sākot ar plašo Latvijas Etnogrāfisko brīvdabas muzeju ar vairāk kā 90 autentiskām zemnieku sētām, koka baznīcu, vējdzirnavām, turpinot ar mazām mākslas galerijām un beidzot ar Latvijas Okupācijas Muzeju vai Latvijas Kara muzeju Vecpilsētā - Rīga piedāvā plašu izvēli apmeklēt interesantus muzejus un vēsturiskas vietas.
Rīga ir pazīstama ar savu pilsētas arhitektūru un tiek pat saukta par Pasaules Jūgendstila galvaspilsētu. Rīga ir pazīstama arī ar savu koka arhitektūru, jo tā var lepoties ar lielāko koka ēku konstrukciju daudzumu no visām Eiropas pilsētām. Rīgas Vecpilsētas iespaidīgā arhitektūra pati par sevi jau ir pastaigas vērta. Starp baznīcām un muzejiem, vairākas kafejnīcas bruģakmeņu laukumos ielūdz Jūs apsēsties un vērot, kā rit pasaule.
Kalnciema Kvartāls otrpus Daugavai piedāvā skaistu pastaigu, baudot koka ēku arhitektūru un burvību.

Visi operas un baleta mākslas cienītāji tiek aicināti apmeklēt Latviešu Nacionālo Operu Rīgā, kas atrodas netālu no viesnīcas "Opera Hotel & Spa".

"Jaunais Rigas teātris" ir profesionāls repertuārteātris, kas piedāvā inovatīvu mākslas skatījumu kā izrādes saturā tā formā neatkarīgi domājošam mūsdienu skatītājam.

Ja Jūs vēlaties atklāt pilsētu pastaigā vai braucot ar autobusu, piedāvājam dažādas ekskursijas. Lūdzam vērsties pie recepcijas darbinieka, kurš attiecīgi Jūsu vēlmēm piemeklēs labāko ekskursiju piedāvājumu.

 

Rezervēt numuru