Riga

Kā nokļūt līdz Rīgai

Ar lidmašīnu:

Uz Rīgu var atlido no visām lielākajām Eiropas pilsētām. Rīgas Staprtautiskā lidosta atrodas 8 km no pilsētas centra. Lidojumus uz Rīgu piedāvā dažādas aviosabiedrības.  AirBaltic ir latviešu lidsabiedrība, kas nodrošina lidojumus uz Rīgu no vairāk kā 25 starptautiskām pilsētām.

Citas lielākās aviosabiedrības, kas lido uz Rīgu, ir:

Ar kuģi:

Rīgas Pasažieru ostu savieno tiešā prāmja līnija ar Stokholmu Zviedrijā, piedāvā kompānija Tallink.

Ar automašīnu:

Vairākas staprtautiskas ielas sākas tieši Rīgā, kā arī Via Baltica un Eiropas ceļš E67 iet cauri Rīgai no ziemeļiem līdz dienvidiem. Rīga ir nozīmīgs Baltijas valstu ceļu krustpunkts. Attālums no Rīgas līdz Tallinai (Igaunijā) ir 300 km un 260 km līdz Viļnai (Lietuvā).

Ar autobusu:

Ir vairākas starptautiskās autobusu līnijas, kas savieno Rīgu ar Dāniju, Franciju, Vāciju, Norvēģiju, Poliju, Zviedriju, Somiju, Krieviju, Baltkrieviju, Igauniju un Lietuvu. Rīgas Starptautiskā Autoosta ir tikai pāris 100 metrus attālumā no centrālās vilcienu stacijas. Dažas no kompānijām, kas piedāvā tiešo autobusu satiksmi ar Rīgas Starptautisko Autoostu ir Lux Express, Simple Express, Ecolines, Hansabuss Business Line.

Ar vilcienu:

Nakts vilcieni ar guļamvagonu kupejām savieno Rīgu un Sanktpēterburgu un Maskavu. Centrālā stacija atrodas pašā pilsētas centrā un tikai dažu minūšu gājienā no Rīgas Vecpilsētas, kā arī no viesnīcas "Opera Hotel & Spa". Skatieties tuvāku informāciju par iekšzemes un starptautisko vilzienu kustību sarakstu un iegādājaties biļetes internetā šeit.