Riga

Apmeklējot Rīgu kopā ar bērniem

 

Rīga ir ideāla pilsēta ģimenēm ar bērniem, jo pilsēta piedāvā dažādas iespējas pavadīt laiku kopā ar bērniem dažādos vecumos. Opera Hotel & Spa iesaka izklaides vietas ģimenēm ar bērniem, kā arī galvenos pasākumus bērniem Rīgā:

"Līvu akvaparkā" Jūs varat pavadīt brīnišķīgas saulainas dienas ar visu ģimeni. Tā kā akvaparks atrodas telpās, tad jebkurā gadalaikā varat izbaudīt siltu pludmales atmosfēru!

Rīgas Zooloģiskais dārzs nav parasts zooloģiskais dārzs. Tajā mājo vairāk kā 3 000 dažādu dzīvnieku, putnu un reptīļu sugas. Zooloģisko dārzu var apmeklēt jebkurā gadalaikā. Pavasaris ir mīlas laiks, kad kā putni, tā dzīvnieki velta saviem partneriem dziesmas. Vasara ir laiks, kad lielākajai daļai no zoodārza iemītniekiem ir piedzimuši mazuļi. Turpretī rudenī var novērot kā jaunās atvases cītīgi apgūst ikdienas dzīves gaitas. Bet ziemā viesi var mierīgi izstaigāt telpās izvietotās ekspozīcijas, kā arī apmeklēt "Tropiskā mēneša" ietvaros organizētos pasākumus februārī vai vērot nakts dzīvnieku dzīvi vēlos ziemas vakaros.


Latvijas Leļļu teātris

Teātra izrādes garantē jautrību visai ģimenei un noder kā lielisks logs, caur kuru pavērties latviešu kultūrā. Teātra repertuārā ietilpst kā pasaules, tā latviešu literatūras klasika, skaistākās pasaules pasakas, mūsdienu literatūra, kā arī priekšnesumi ar visā pasaulē iemīļotiem tēliem.


Latvijas Nacionālā Opera

Sanāciet kopā ar visu ģimeni Latvijas Nacionālajā Operā. Izvēlieties priekšnesumu no repertuāra, ko vēlētos redzēt, un uzdāviniet savai ģimenei Latvijas Nacionālās Operas izrādes apmeklējumu. Latvijas Nacionālā Opera atrodas 5 minūšu gājienā no viesnīcas "Opera Hotel & Spa" cauri brīnišķīgajam parkam.