Viesnīcas noteikumi

 

Zemāk minētie noteikumi saistoši visiem viesnīcas viesiem.  Standarta rezervēšanas un anulācijas nosacījumi norādīti apstiprinājuma vēstulē, ja vien iepriekš nav bijusi citādāka vienošanās ar viesnīcu. Citādi rezervēšanas un anulācijas nosacījumi attiecināmi uz grupu rezervācijām un konferenču grupām. 

Reģistrēšanās un izrakstīšanās laiki

Reģistrēšanās viesnīcā sākas no plkst. 14.00 

Reģistrēšanās viesnīcā grupām sākas no plkst. 15.00 

Izrakstīšanās no viesnīcas līdz plkst. 12.00

Mēs piedāvājam agrās reģistrēšanās un vēlās izrakstīšanās iespējas pēc pieejamības par papildus samaksu. Nepieciešamības gadījumā lūdzam sazināties ar viesu uzņemšanas nodaļu, rakstot uz e-pastu operahotel@operahotel.lv .

Anulācija un neierašanās 

Anulācijas nosacījumi minēti apstiprinājuma vēstulē. Rezervācija var tikt atcelta bez papildus samaksas līdz plkst. 12.00 iebraukšanas dienā. Vēlākas atcelšanas gadījumā vai neierašanās gadījumā, tiks ieturēta samaksa par pirmo nakti. 

Maksājumi

Rezervācijas garantijai tiek prasīti kredītkartes dati, izņemot gadījumos, kad rezervācija jau iepriekš apmaksāta. Maksājumiem tiek pieņemtas debetkartes un kredītkartes: Visa, MasterCard/ Eurocard; kā arī skaidra nauda (EUR). Iebraucot viesnīcā, viesnīca patur tiesības autorizēt kredītkarti par summu, kas nosedz viesa uzturēšanās izmaksas viesnīcā. 

Bērni

Bērni līdz 12 g.v. dzīvo viesnīcā bez maksas vienā numurā kopā ar vecākiem. Papildus gultas un bērnu gultiņas (maksimums 2 gab vienā numurā) iespējams ievietot superior, pusluksa un luksusa klases numuros. 

Dzīvnieki

Viesnīca ir dzīvniekiem draudzīga. Maksa par dzīvniekiem ir 35 EUR diennaktī.

Autostāvvieta

Pie viesnīcas galvenās ieejas pieejama maksas stāvvieta, maksa 15 EUR diennaktī (vietu skaits ierobežots); kā arī apsargājama stāvvieta pieejama 3 minūšu gājiena attālumā no viesnīcas, maksa 12 EUR diennaktī. 

Citi pakalpojumi

Citus pakalpojumus, tādus kā transfērs no lidostas, ekskursijas, ziedi numurā, automašīnas īre u.c. iespējams pasūtīt par papildus samaksu, rakstot uz e-pastu operahotel@operahotel.lv

Viesnīcas un viesu atbildība

Ja viesnīca nevar viesim nodrošināt numuru pēc iepriekšējās vienošanās, viesim ir tiesības saņemt augstākas klases numuru "Opera Hotel & SPA" vai pakalpojumu un standartu ziņā līdzīgā viesnīcā bez papildus samaksas. Savas vēlmes attiecībā uz viesnīcas numuru lūdzam norādīt veicot rezervāciju. 

Viesnīca ir nesmēķētāju viesnīca, smēķēt viesnīcas telpās ir stingri aizliegts, sods par smēķēšanu 145 EUR dienā.

Video novērošana

Viesnīcas "Opera Hotel & SPA" viesu un darbinieku drošībai, viesnīcas publiskajās telpās un darbinieku telpās tiek veikta video novērošana. 

Fotografēšana un filmēšana

Komerciālos nolūkos veikt fotografēšanu vai filmēšanu viesnīcas telpās vai viesnīcas preču zīmes izmantošana atļauta tikai ar rakstisku viesnīcas "Opera Hotel & SPA" piekrišanu. 

Vērtslietu uzglabāšana

Lūdzam neatstāt mantas bez uzraudzības viesnīcas publiskajās telpās. Viesnīcā pieejama slēdzama telpa bagāžas glabāšanai, kā arī seifs vērtslietām. Ja viesnīcā tiek uzglabātas ļoti vērtīgas mantas lūdzam par to paziņot viesnīcas personālam, pretējā gadījumā viesnīca atbildību par mantām nenes. Viesnīca nenes atbildību par viesa numurā atstātajām mantām.